Preskočiť na obsah

Predávate nehnuteľnosť? Získajte až 80% z ceny okamžite.

S nami nemusíte znižovať cenu, ani keď vás tlačí čas. Využite našu službu a získajte až 80 % z ceny okamžite, zvyšok hneď po jej neskoršom predaji.

list4
Nehnuteľnosti na bývanie aj podnikanie
list4
Peniaze z predaja vyplatené vopred
list4
Dostatok času na predaj bez znižovania ceny
list4
300+ nehnuteľností, 10 rokov skúseností

Ako na to

okamzity-predaj-o1
  1. Odošlite nám informácie o nehnuteľnosti aj s cenou, za ktorú ju plánujete predať. Kontaktovať nás môžete cez tento formulár alebo nám zavolajte na číslo 0948 895 603.

  2. Následne vám vypracujeme a zašleme nezáväznú ponuku a podmienky, za akých by sme vám vyplatili peniaze, ktoré nám vrátite až z jej budúceho predaja.

  3. Po odsúhlasení vám dohodnuté peniaze vyplatíme a dáme vám potrebný čas na jej neskorší predaj.

  4. Posledným krokom je predaj nehnuteľnosti záujemcovi za vami akceptovanú cenu.

garancia
Garancia
férového prístupu

V prípade, že by ste mali problém s neskorším predajom nehnuteľnosti, nemusíte mať obavy. Na základe vzájomnej dohody vám dobu predaja predlžíme a s predajom nehnuteľnosti vám pomôžeme.
Ďalšie
výhody
  • Nehnuteľnosť môžete až do jej predaja naďalej užívať alebo prenajímať.

  • Počas doby, kým sa nehnuteľnosť predá, nám hradíte len nízky poplatok.

  • Na neskorší predaj nehnuteľnosti môžete získať čas až niekoľko rokov.

  • Nemusíte sa s predajom nehnuteľnosti ponáhľať, ani znižovať jej cenu z dôvodu slabšieho dopytu na trhu.

byty

Napísali o nás

hnonline-normal

3 spôsoby, ako v spolupráci so skupinou BizPartner Group rýchlo a efektívne naberať, predávať a obchodovať s nehnuteľnosťami...

Prečítať viac

trend-normal

Cesta k vlastnej nehnuteľnosti a príležitosť pre maklérov: Ako funguje prenájom s neskorším odkúpením?

Prečítať viac

sme-normal

Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

Prečítať viac

cas-normal

Ako predať nehnuteľnosť okamžite a bez znižovania ceny, keď potrebujete financie ihneď?

Prečítať viac

topky-normal

Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

Prečítať viac

aktualizovane

Rent-to-own či prenájom s odkúpením neskôr: Ako tieto služby uľahčujú Slovákom cestu k vlastnému bývaniu?

Prečítať viac

„Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

Ing. Martin Fodor
CEO & Partner

Ing. Petra Fodorová, RSc.
COO & Partner

Spokojní klienti na celom Slovensku

Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

Simona P.
★ ★ ★ ★ ★

Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

Ingrid Žilincová
★ ★ ★ ★ ★

Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

Michal T.
★ ★ ★ ★ ★

Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

Romana Staronova
★ ★ ★ ★ ★

Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

Anton Mishakow
★ ★ ★ ★ ★

Profesionálny prístup radosť spolupracovať

Stanislav Hlbocký
★ ★ ★ ★ ★

Kontaktujte nás

Alebo nás kontaktujte priamo telefonicky na 0948 895 603
Nedarí sa vám predať nehnuteľnosť za vami očakávanú cenu, nechcete ju znižovať a zároveň potrebujete peniaze ihneď? Napíšte nám, radi sa vám ozveme.