Preskočiť na obsah

Rýchlejšia cesta k vlastnému bývaniu vďaka prenájmu s odkúpením neskôr.

Bývajte vo svojom hneď aj bez dostatku financií, na doplatenie získate čas niekoľko rokov.
obrazok-prenajom
list
Stačí vám od 15 % z ceny nehnuteľnosti
list
Nehnuteľnosť podľa vlastného výberu
list
Čas na dofinancovanie aj niekoľko rokov
list
10 rokov skúseností, stovky spokojných klientov

1. Nájdite si nehnuteľnosť

Nájdite si byt alebo dom, ktorý by ste si chceli kúpiť, no nemáte dostatok financií. Odošlite nám informácie o nehnuteľnosti cez formulár alebo nám zavolajte na číslo 0948 895 603. Vypracujeme vám ponuku prenájmu s neskorším odkúpením.

2. Nasťahujete sa

Nehnuteľnosť pre vás kúpime a prenajmeme vám ju, kým si pripravíte financie na jej odkúpenie. Na začiatok uhradíte len dohodnutý rezervačný poplatok, nehnuteľnosť môžete okamžite užívať.

3. Neskoršie odkúpenie

Posledným krokom je odkúpenie bytu či domu do vášho vlastníctva. Môžete tak urobiť kedykoľvek v hotovosti alebo úverom, za vopred dohodnutú a zafixovanú cenu.

5. Garancia férového prístupu

V prípade, ak by ste počas doby rezervácie nehnuteľnosti mali problém s jej odkúpením, nemusíte mať žiadne obavy. Umožňujeme dobu rezervácie predĺžiť alebo nehnuteľnosť posunúť inému záujemcovi tak, aby ste neprišli o svoje financie.

Kontaktujte nás

petka-fotka

Petra Fodorová

  +421 948 895 603

peta-1

Hlavné výhody

  • Na nasťahovanie vám stačí len malá časť kúpnej ceny. Štandardne už od 15 %.

  • Nehnuteľnosť môžete okamžite začať užívať alebo ju prenajímať.

  • Nájomné za užívanie nehnuteľnosti je nižšie, ako by ste platili v prípade komerčného nájmu.

  • Nehnuteľnosť môžete rekonštruovať alebo upraviť podľa svojich predstáv.

  • Cenu nehnuteľnosti máte zafixovanú až do odkúpenia, a to i v prípade rastu cien nehnuteľností.

  • Na odkúpenie nehnuteľnosti do svojho vlastníctva získate čas až niekoľko rokov. Môžete tak urobiť v hotovosti, úverom alebo hypotékou kedykoľvek počas tejto doby aj predčasne, a to bez akýchkoľvek obštrukcií či pokút.

  • Prenájom s odkúpením neskôr vám v budúcnosti môže vďaka fixácií ceny nehnuteľnosti pomôcť pri žiadaní hypotéky.

  • Našu ponuku môžete využiť aj pri nehnuteľnostiach vo výstavbe.

shutterstock_1866379315

Spokojní klienti na celom Slovensku

Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

Simona P.
★ ★ ★ ★ ★

Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

Ingrid Žilincová
★ ★ ★ ★ ★

Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

Michal T.
★ ★ ★ ★ ★

Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

Romana Staronova
★ ★ ★ ★ ★

Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

Anton Mishakow
★ ★ ★ ★ ★

Profesionálny prístup radosť spolupracovať

Stanislav Hlbocký
★ ★ ★ ★ ★

„Naše finančno-realitné služby sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a developeri, pre ktorých sú dostupnejším a jednoduchším riešením financovania nákupu a výstavby nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

Ing. Martin Fodor
CEO & Partner

Ing. Petra Fodorová, RSc.
COO & Partner

Napísali o nás

hnonline-normal

3 spôsoby, ako v spolupráci so skupinou BizPartner Group rýchlo a efektívne naberať, predávať a obchodovať s nehnuteľnosťami...

Prečítať viac

trend-normal

Cesta k vlastnej nehnuteľnosti a príležitosť pre maklérov: Ako funguje prenájom s neskorším odkúpením?

Prečítať viac

topky-normal

Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

Prečítať viac

zensky-web-normal

V rozhovore s Petrou Fodorovou sme preskúmali službu, ktorá uľahčuje cestu k vlastnému bývaniu bez starostí a zdĺhavého čakania na hypotéku.

Prečítať viac

aktualizovane

Rent-to-own či prenájom s odkúpením neskôr: Ako tieto služby uľahčujú Slovákom cestu k vlastnému bývaniu?

Prečítať viac

sme-normal

Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

Prečítať viac