Preskočiť na obsah
Development

Administratívna budova Mr. Box

Predstavujeme vám nami realizovanú 6-podlažnú budovu Mr.Box, ktorá sa nachádza v lokalite za OC MAX v Poprade. V tejto lokalite sme postupne od roku 2010 zrealizovali už 5 polyfunkčných objektov. Jednotlivé priestory sme navrhli na multifunkčné využitie tak, aby nebol problém využívať ich za účelom podnikania, ale aj na krátkodobé nájomné bývanie.

Na základe našich doterajších skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností sme v návrhu interiéru uprednostnili menšie jednotky, ktoré vnímame ako veľmi dobre prenajímateľné a z dlhodobého hľadiska nízkorizikové. Tento typ priestorov sme počas predchádzajúcich 10 rokov dokázali prenajať v priemerne v priebehu 2 týždňov odo dňa zverejnenia ponuky a v podstate môžeme hovoriť o ich 100% vyťažení počas celej doby.

Lokalita:
blízko OC MAX v Poprade
Veľkosť pozemku:
952m2
Úžitková plocha budovy:
1255m2
Počet podlaží:
6
Energetická trieda:
A0
Parkovanie:
priamo pri objekte
Vykurovanie:
tepelné čerpadlo voda/vzduch
Zateplenie:
minerálna vlna
TV a internet:
optické rozhranie Slovanet
ikona-projekty-zlata2
Kancelárie
ikona-projekty-zlata3
Komerčné priestory
ikona-projekty-zlata4
Top lokalita
fotka-mr-box-novadd
mrbox-foto-2
mrbox-foto-3

Podpora firiem vo verejnom obstarávaní

Na Slovensko už roky prúdia obrovské finančné zdroje v podobe fondov a grantov z viacerých európskych programov. Žiaľ, k veľmi veľkej časti z nich sa prostredníctvom verejných zákaziek dostávajú len “veľkí hráči”, nadnárodné koncerny či rôzne korporácie. Zisky z týchto zákaziek tak automaticky odchádzajú mimo našu krajinu alebo sú rozdistribuované len veľmi nerovnomerne.

V rámci skupiny BizPartner Group poskytujeme podporu malým a stredným slovenským firmám a podnikateľom, ktorí majú záujem uchádzať sa a realizovať verejné zákazky, no na ich realizáciu im chýbajú finančné zdroje, personálne kapacity a referencie.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií ohľadom našich služieb, aktuálnych možností investovania alebo spolupráce nás neváhajte kontaktovať.
Alebo nás kontaktujte priamo telefonicky

Slovensko

Office Bratislava
Podkolibská 2947/24A
831 01 Bratislava
Office Poprad
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

Česká republika

Office Praha
Plynární 1617
Budova Visionary
170 00 Praha 7

Nemecko / Rakúsko

Office Berlin
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spoločnosť BizPartner Investments, j. s. a., so sídlom na Dlhé hony 5031/6, Poprad 058 01, IČO: 53 095 731 (ďalej len „Fond“) je registrovaným samosprávnym alternatívnym investičným fondom. Akcie Fondu je možné distribuovať len profesionálnym investorom (§ 8a ods. 2 až 7 zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch, v znení neskorších predpisov) a za podmienok uvedených v § 31d zákona č. 203/2011 Z. z. o kolektívnom investovaní, v znení neskorších predpisov, aj kvalifikovanému investorovi, ktorého výška investície do takéhoto fondu je aspoň 100 000 eur. Hodnota investície do Fondu sa môže aj znižovať a nie je zaručená návratnosť takto pôvodne investovanej sumy. S investíciou do Fondu je spojené riziko straty investície. Fond nepodlieha dohľadu Národnej banky Slovenska.