Preskočiť na obsah
Development

Polyfunkčný komplex Junior

V projekte boli realizované 1 až 4 izbové byty o veľkosti 26 až 180m2. Budovy boli zrealizované v energetickej triede B. Parkovisko je zriadené ako povrchové v okolí budov projektu. Dva objekty majú zrealizovanú strechu, ako miesto oddychu a relaxu prístupnú všetkým obyvateľom domu.

Polyfunkčný komplex Junior v Poprade sme realizovali v rokoch 2010 až 2013. Jedná sa o 3 samostatne stojace 7-podlažné polyfunkčné budovy.

Lokalita:
blízko OC MAX v Poprade
Počet podlaží:
7
Energetická trieda:
B
Parkovanie:
v okolí budov projektu
Vykurovanie:
plynové čerpadlo
ikona-projekty-zlata1
Byty
ikona-projekty-zlata2
Kancelárie
ikona-projekty-zlata3
Komerčné priestory
ikona-projekty-zlata4
Top lokalita
junior-foto-1
junior-foto-2
junior-foto-3

Podpora firiem vo verejnom obstarávaní

Na Slovensko už roky prúdia obrovské finančné zdroje v podobe fondov a grantov z viacerých európskych programov. Žiaľ, k veľmi veľkej časti z nich sa prostredníctvom verejných zákaziek dostávajú len “veľkí hráči”, nadnárodné koncerny či rôzne korporácie. Zisky z týchto zákaziek tak automaticky odchádzajú mimo našu krajinu alebo sú rozdistribuované len veľmi nerovnomerne.

V rámci skupiny BizPartner Group poskytujeme podporu malým a stredným slovenským firmám a podnikateľom, ktorí majú záujem uchádzať sa a realizovať verejné zákazky, no na ich realizáciu im chýbajú finančné zdroje, personálne kapacity a referencie.

Kontaktujte nás

Pre viac informácií ohľadom našich služieb, aktuálnych možností investovania alebo spolupráce nás neváhajte kontaktovať.
Alebo nás kontaktujte priamo telefonicky

Slovensko

Office Bratislava
Podkolibská 2947/24A
831 01 Bratislava
Office Poprad
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

Česká republika

Office Praha
Plynární 1617
Budova Visionary
170 00 Praha 7

Nemecko / Rakúsko

Office Berlin
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spoločnosť BizPartner Investments, j. s. a., so sídlom na Dlhé hony 5031/6, Poprad 058 01, IČO: 53 095 731 (ďalej len „Fond“) je registrovaným samosprávnym alternatívnym investičným fondom. Akcie Fondu je možné distribuovať len profesionálnym investorom (§ 8a ods. 2 až 7 zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch, v znení neskorších predpisov) a za podmienok uvedených v § 31d zákona č. 203/2011 Z. z. o kolektívnom investovaní, v znení neskorších predpisov, aj kvalifikovanému investorovi, ktorého výška investície do takéhoto fondu je aspoň 100 000 eur. Hodnota investície do Fondu sa môže aj znižovať a nie je zaručená návratnosť takto pôvodne investovanej sumy. S investíciou do Fondu je spojené riziko straty investície. Fond nepodlieha dohľadu Národnej banky Slovenska.